Логин: Пароль:   Забыли пароль? Регистрация

Сайт Армянск.Инфо    Афиша    Объявления    FAQ   Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Сообщение #1  Добавлено: 21 ноя 2023, 05:52 
Не в сети
Участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 ноя 2018, 18:48
Сообщения: 218
Темы: 91
Пол: Женский
Кундаліні йога https://kundalini-yoga.com.ua/ – це високорозвинена та давнє вчення, що має коріння в традиційних текстах індійської філософії. Ця практика стала популярною в сучасному світі завдяки своїй всебічності та спрямованості на гармонізацію різних аспектів людської існування.

Що таке Кундаліні?

Слово "Кундаліні" походить від санскритського терміну, що означає "скручений" чи "згорнутий". В Кундаліні йозі вважається, що в кожній людині є спеціальна енергія, яка спляча розташована в основі хребта. Мета практики – розбудити цю енергію і допомогти їй піднятися вгору через серію енергетичних центрів, відомих як чакри.

Впровадження в Практику


Початок шляху Кундаліні йоги вимагає ретельного вивчення основних технік та вправ. Зазвичай, практика починається з асан (йогічних поз), спрямованих на розтягнення та зміцнення тіла, а також з дихальних вправ для збалансування енергії.

Роль Медитації та Свідомості


Кундаліні йога також акцентує на розвиток свідомості через медитацію. Медитаційні техніки спрямовані на заспокоєння розуму, покращення концентрації та розширення свідомості. Це важливий аспект для досягнення гармонії між фізичним, емоційним та розумовим благополуччям.

Внутрішній Розвиток


Кундаліні йога пропонує не лише фізичні та енергетичні практики, але й шлях для внутрішнього розвитку та самопізнання. Практикуючи регулярно, людина може відкривати свій внутрішній потенціал, розвивати творчість та досягати внутрішньої рівноваги.

Висновок

Кундаліні йога – це захоплюючий шлях особистого розвитку, що веде до гармонії та балансу. Впровадження в цю древню практику може призвести до покращення фізичного здоров'я, психічного благополуччя та вищого ступеня самосвідомості.

Вернуться к началу 
  Профиль  
 
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
 

Сейчас этот форум просматривают: Армянск.Инфо, Отдел рекламы и гости: 42 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения


Сейчас на конференции онлайн 44 посетителей, из них зарегистрированных: 2, скрытых: 0 и гостей: 42
16+